Prowadzisz placówkę medyczną? Sprawdź co ma dla Ciebie hurtownia medyczna ice4med.pl

Żadna placówka medyczna nie może się obejść bez odpowiednie sprzętu i wyposażenia. Żadna nie może się także obejść bez niezbędnych akcesoriów ochronnych. Potrzebne są różne wyroby medyczne w tym kombinezony ochronne, maski, środki dezynfekujące i wiele innych. Wszystkie jednorazowe artykuły medyczne, które musisz mieć na wyposażeniu swojego gabinetu oferuje Ci internetowy sklep medyczny ice4med.pl.

Lekarz w placówce medycznej

Hurtownia medyczna online

Prowadzisz własny gabinet? A może zarządzasz całą placówką zdrowia? Internetowa hurtownia medyczna ice4med.pl oferuje Ci wyposażenie, bez którego te miejsca nie mogą się obejść. W codziennej pracy lekarze, asystenci i pozostali pracownicy potrzebują zarówno środków ochronnych, jak i innych artykułów medycznych, które zużywają przy każdym pacjencie. Zaopatrzenie w takie artykuły jak kombinezony ochronne, maski, rękawiczki, fartuchy, podkłady i maty ochronne to tylko część produktów, jakie znajdziesz w hurtowni medycznej ice4med.pl.

Jakie wyroby medyczne są niezbędne w prowadzeniu gabinetu

Prowadzisz prywatną praktykę medyczną? A może gabinet stomatologiczny? Na pewno potrzebujesz takich artykułów jak rękawiczki jednorazowe, maseczki czy środki do dezynfekcji. Niezbędne są Ci tez materiały opatrunkowe czy zaopatrzenie w odzież medyczną. Wszystkie jednorazowe akcesoria, które powinny znaleźć się na wyposażenia gabinetów lekarskich znajdziesz w hurtowni medycznej ice4med.pl. Oferujemy szeroki wybór środków do dezynfekcji i sterylizacji, zestawy do ochrony indywidualnej, a nawet narzędzia zabiegowe! Nie czekaj, tylko wybierz produkty, jakich potrzebujesz.

Sprzęt medyczny dla placówek zdrowia

Zapotrzebowanie placówek zdrowia w produkty medyczne jest dużo większe niż pojedynczych gabinetów. Jednak możesz liczyć na to, że hurtownia medyczna ice4med.pl sprosta nawet tym dużym zamówieniom. Wszystkie akcesoria medyczne, jakich potrzebujesz, by zaopatrzyć placówkę medyczną znajdziesz tu z łatwością i to w konkurencyjnych cenach. Jednak to nie wszystko, hurtownia ice4med.pl oferuje także sprzęt medyczny, w tym ciśnieniomierze, wagi, inhalatory czy akcesoria do USG i EKG. Kompleksowa oferta obejmuje wiele produktów branży medycznej, z jakimi spotykasz się na co dzień w swojej pracy. W tym rękawiczki lateksowe, nitrylowe, kombinezony ochronne i wiele więcej.

Niezbędne akcesoria medyczne i środki ochronne

W ofercie hurtowni ice4med.pl znajdują się nie tylko takie artykuły jak podkłady czy maty ochronne, opatrunki, ale także akcesoria niezbędne w czasie zabiegów, jak maski czy fartuchy jednorazowe flizelinowe. Wszystko, co potrzebne w trakcie codziennych badań pacjentów. W tym także środki ochrony osobistej jak żele do dezynfekcji rąk. Ponadto środki do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, rękawiczki i odzież ochronna. Zadbasz tu o kompleksowe zaopatrzenie medyczne swojego gabinetu czy całego ośrodka zdrowia. Możesz liczyć na to, że produkty, jakie posiadamy w swojej ofercie, cechują wysoka jakość i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej i wybierz rzeczy, których potrzebujesz. Jako ice4med.pl jesteśmy hurtownią odzieży medycznej, w tym odzieży medycznej jednorazowej, akcesoriów i środków medycznych. Oferujemy także usługi sourcingu w zakupach dla biznesu. Dlatego skontaktuj się z nami i sprawdź jak blisko możemy współpracować.

Hurtownia medyczna dla każdego

Chociaż wieloletnie doświadczenie w pracy z tego typu produktami skłoniło nas do stworzenia oferty dedykowanej profesjonalistom, to z naszej oferty mogą korzystać wszyscy, którzy potrzebują akcesoriów medycznych do użytku domowego. Rękawiczki ochronne, opatrunki, a nawet drobny sprzęt medyczny jak pulsoksymetry czy ciśnieniomierze to przedmioty, które z łatwością znajdą zastosowanie u każdego z nas. Dlatego zachęcamy do składania zamówień każdego, kto potrzebuje zaopatrzyć swoje gospodarstwo domowe w akcesoria tego typu. Wszystkich klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli zajdzie potrzeba zawsze służymy drobną pomocą i tą nieco większą.

Internetowy sklep medyczny — hurtownia medyczna

W ice4med.pl czeka Cię miły i rzeczowy kontakt telefoniczny, duża dostępność i szybka wysyłka. Dobrze wiemy, że tego typu artykuły medyczne szybko się zużywają i trzeba kupować je w dużych ilościach. Dlatego w ice4med.pl czekają Cię atrakcyjne ceny. Asortyment medyczny to jedyne, w czym się specjalizujemy, dlatego dobrze się na tym znamy. Możesz liczyć na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i kompleksową obsługę zamówień. Dbamy o kwestie bezpieczeństwa i starannie pakujemy wszystkie produkty, bo wiemy, jak ważne jest zachowanie higieny, zwłaszcza podczas transportu tych produktów. Możesz liczyć na pełne zadowolenie, potwierdzone pozytywnymi opiniami naszych dotychczasowych klientów. Podczas składania zamówienia możesz skorzystać z pomocy naszych profesjonalnych pracowników, którzy odpowiedzą na Twoje pytania na czacie, jak i w rozmowie telefonicznej. Koniecznie zajrzyj na ice4med.pl i zobacz jak wiele asortymentu medycznego oferujemy.