Nasza redakcja

redaktor Natalia Mrozek
Natalia Mrozek-Rutkowska
Redaktor prowadzący
Dziennikarka z wykształcenia i z pasji ceniąca zwłaszcza moc słowa pisanego. Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie Gdańskim. Miłośniczka aktywnego stylu życia, natury, górskich wędrówek, bliskich i dalekich podróży. W wolnym czasie występuje na scenie lokalnego teatru, uprawia sport, czyta książki oraz zagłębia się w tematy naturalnej pielęgnacji i zdrowego odżywiania.
redaktor Paula Wołosiuk
Paula Wołosiuk
Redaktor
Psycholożka, copywriterka, autorka bloga Robię Content. Od zawsze zafascynowana mechanizmami rządzącymi ludzką psychiką i procesem powrotu do równowagi psychicznej po trudnych doświadczeniach. Entuzjastka Interwencji Kryzysowej oraz terapii schematów. Psychologię studiowała na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, odbywając praktyki w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej.
redaktor Ewelina Malcharek-Mucha
Ewelina Malcharek-Mucha
Redaktor
Z wykształcenia polonistka, prywatnie żona i mama dwóch córek. W wolnych chwilach spędza czas na placach zabaw albo czyta kryminały. Wegetarianka i miłośniczka jogi.
redaktor Sylwia Wójcik
Sylwia Wójcik
Redaktor
Pedagog specjalny, copywriterka, autorka bloga ,,Mama Kontra Dama’’ i kobieta zafascynowana rozwojem emocjonalnym człowieka. Zintegrowaną edukację wczesnoszkolną i oligofrenopedagogikę ukończyła na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W wolnym czasie zgłębia tematy związane z psychologią rozwoju i technikami ćwiczenia umysłu. Mama dwójki dzieci, które każdego dnia utwierdzają ją w przekonaniu, że odpowiedni rozwój emocjonalny młodego człowieka to fundament szczęśliwej dorosłości.